Yurt İçi Dağıtım

Her İle Taşıyoruz

Yurtiçi (Ulusal) Dağıtım

Yurtiçi Dağıtım / Ulusal Dağıtım hizmeti Ateş Lojistik Kargo’nun İstanbul ve çevresindeki müşterilenin adreslerinden teslim aldığı ürünlerini, Türkiye’nin 81 ilinde, 957 ilçesindeki alıcılarının adreslerine fabrika, depo, AVM, şantiye, köy, vs. farketmeksizin, aktarmasız olarak teslim edilmesi hizmetidir.

Uydu takip sistemi sayesinde araçlarımıza müşterilerimizin ihtiyaçlarina göre anlık olarak müdahele edip en kısa zamanda en uygun tipte aracımızı müşterilerimizin istedikleri noktalara yönlendirebiliyoruz. Bu sayede SKargo müşterisinin ürünlerini en kısa zamanda teslim alıp, yine en kısa zamanda ürünlerini son noktaya iletebilme şansına sahiptir.

Gün içinde müşterilerimizden toplana ürünleri en geç 24 saat içerisinde Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz*.

Ateş Lojistik Kargo ve çalıştığı çözüm ortaklarının hepsi karayolu taşıma kanununun gerektirdiği yetki belgelerine sahiptir.

Ürünleriniz Ateş Lojistik Kargo tarafından teslim alınıp, son adresine ulaşıncaya kadar özel sigorta güvencesi altındadır.

 Ürünlerinizin teslimat durumunu ve geçmiş gönderilerinizi online müşteri portalımız üzerinden de takip edebilir, dilediğiniz şekilde raporlama oluşturabilirsiniz.

Bu hizmet ile ilgili bizimle temasa geçmek veya fiyat teklifi almak istiyorsanız Burayı Tıklayarak temas bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir. Müşteri temsilcimiz hemen size geri dönecektir.

* Saat 14’e kadar teslim alınan gönderiler ve 750 Km’ye kadar olan iller için geçerlidir.

Bir cevap yazın